Telefon
WhatsApp
Terörist ve elebaşını övmeye yeltenenler var ya…
reklam1

Terörist ve elebaşını övmeye yeltenenler var ya…

Profesyonel Teknik Adam Diplomasına sahip. Futbol'un kendisinde biriktirdiklerini 1991 yılında yazılı ve görsel basında sergilemeye başladı. Ulusal yaygın TV'ler de yönetici olarak görev aldı. Temsilci olarak görevini sürdürdü. Televizyon ve gazetelerde üst yönetici olarak görev yaptı. Radyo çalışmalarını başarıyla dinleyicisine ulaştırdı. Profesyonel olarak Tiyatro’nun her kademesinde görev aldı Seslendirme ve dublaj sanatçılığını başarıyla sürdürmekte. Yerel Yönetimlerde Basın Danışmanlığı, Spor Derneklerinde Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
40 yıla yakındır PKK terörüne karşı mücadele veren ülkemiz ve bunun ele başı  örgütün yakalanmış ismi Abdullah Öcalan’ın ve onun yönettiği teröristlerin Güneydoğu da ne canlar yaktığını, çoluk çocuk katlettiği aileler insanlar unutulmadı. Katil ve ülke düşmanı bir terör örgüt liderinin dağ kadrosu bir umuttur beklentisi katil terörist’in içerden çıkmasını beklerken oysa kendi içlerinde liderlik ve kadrolaşmayı da çoktan yapmış durumdalar.

Yaşanan bu hadiseler, dağlarda terörist avı devam ediyor. İnlerine giriliyor, mağralar bir bir yok ediliyor. Sığınaklar çökertiliyor mühimmatlar ele geçiriliyor. Ama yine de içimizde ki PKK lılar ve biz gibi görünen teröristler ülke içinde huzrumuzu bozmaya, canımızı yakmaya devam ediyor. Gencecik öğretmenlerimizin öldürülmesi, çocuk yaşta vatan ve bayrak duruşu yapan Eren’imizin  öldürülmesinin unutulması mümkün mü ?

Bunlar çok yakın zamanda olmuş katil PKK teröristlerin yaptığı cinayetlerdir. 1980 yılı öncesi ve sonrasında ise bitmeyen bu cinayetlerin önüne geçilmesi için istihbaratımız başta olmak üzere, milli savunma bakanlığımıza bağlı tüm birlikler PKK nın tepesine tepesine binmeyi sürdürüyor.

Bu acı ve dinmeyen gözyaşlarımızın nedenini bilen kimi bozguncular, ülke savunuculuğu kürkünü giymiş ancak menfaatine göre konuşanlar azımsanmayacak kadar çok. Hatta bu terör örgütünü öven, diline dolayan, ya da bu dağ farelerine yönelik olumlu söylem yapanlar nerede yaşadığını sanırım unutmuş durumda. Yapılan bu hainlik de canımızı yakan bir durumdur.

Ülkemizin manevi ve vicdani duruşunu görmemezlikten gelenler diğer ülkelere gittiklerinde nasıl yaşadıkarına, nasıl o ülkenin kurallarına uyduklarına ve ne yapıp yapmamaları gerektiğine bir baksın. Gık’ları çıkmıyor o ülkelerde. Bir de demokrasi Türkiye de yok denilir. Terör örgütü ele başı için olumlu sözler sarfedeceksin, dağdaki farelerin yaptıkları ülkemize karşı açıklamalara karşı tek bir söz etmeyeceksin, orda bir dakika duracaksın.

 İşte o zaman ülkemizin yasaları devreye girer ve gereğini yapar. Bu davranış en doğal davranışdır adaletimizin. Hiçbir güruh hiçbir siyasi parti, hiçbir STK dağda ki fareleri övemez, övmeye kalkamaz.  Yapanlar olursa da cezalarını çekmesi en doğal bir durumdur. Bunun ne savunması yapılabilir, ne katillerle aynı ifadeler kullanılabilir. Burası Türkiye, Burası Şehitler ülkesi, burası gazilerimizin sağ duyusu bir ülkedir. O yüzden dün dağdaki farelerin söylemlerini arkasında siyasi parti flamaları altında konuşanların yakın zamanda ceza yemelerini izliyoruz. İçerdekilerin de niye hala dışarıda olamadıkları konusu daha çok beklerler.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği