Telefon
WhatsApp
Herkes Taşın Altına Elini Sokmalı
reklam1

Herkes Taşın Altına Elini Sokmalı

 

Evet memur zammı iyi. Emekli aylıkları çok düşük kaldı. Eskiden emekli asgari ücretten fazla idi. İyi bir rakam açıklansın. Emekliler gülsün, her şey bu millet için feda olsun. Reis gerekeni yapacaktır.

 

Fahiş Fiyat Artışlarına Dur Denilecektir

 

Üretici den tüketiciye gelene kadar aradaki fahiş fiyat artışına yeni bakanımız Sayın Ömer Bolat dur diyecek. Yeni kararlar, yaptırımlar geliyor. Rant stok kartelcilik bitmiştir. Bu memlekette 100 bin kişi zengin olacak diye orta kesim ve daha asgari ücretli kesim ezilmemeli. Biz gerekirse 70 milyon için o 100 bin kişiyi fakirleştirelim memleket için 1. 2 sene de kar etmesinler. Kendi vicdansızlığımız, aç gözlülük yaparak halkı zora sokmamak lazım, Son 7 senedir ülkemiz sıkıntılarla boğuşuyor. Herkes elini taşın altına koymalı.

 

Ticaret Yap, Helal Yap

 

Herkes araba alıp sayıyor. Şimdi kanunlar çıktı. Stok yapan arabayı bayi den yüzde 20 fazla fiyata satan kim varsa hesap sormak lazım.. Eğer vicdanlar biterse para için her yol helal olur. Bu yüzden vicdansızlık yapmamak gerek. Son 40 yılda olmayan şeyler oluyor. Araba sıfır araba bayide 1 lira ama yok dışarıda 1/2 liraya var. Bu nasıl bir mantık, nasıl bir anlayış?

Sorunu çözmek için para cezası değil başka cezalar gerektirir. Bu olaylar enflasyon VS her şeyi tetikliyor. Memleket ve insanlık ne halde adam galeriden araba almak için üste para veriyor.. Bayiler rüşvet alıyor. Bu nasıl bir zihniyet?

İş de milletçe ne durumdayız. Kendi kuyumuzu kendimiz kazıyoruz... Daha çok kazanma hırsı bir Kaç kişi vicdansız zengin oluyor. Ülkece fakirleşiyoruz.. Dolar saklayan dövizle iş yapmayıp döviz saklayanlar işte bu da aynı Tarz. Medet umduğumuz kar saydığımız bize kazandırdı iken bu memleketi fakir ediyor.. Mahşer de hesap var, ölüm var.. Ticaret yap helal yap.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği