Telefon
WhatsApp
DOST MECLİSİ
reklam1

Kıymetli okurlarım;

Köyleri ayrı, ilçeleri ayrı, mahalleleri ayrı, siyasetleri ayrı, işleri ayrı, aileleri ayrı, dünya görüşleri apayrı, tek aynı olan Artvine sevdalı olmaları,  tek gayeleri artvin'e daha iyi nasıl hizmet edilir  arayışı.
 Artvin gibi bir il de siyaset yapıyorsanız burada ideoloji konuşamazsınız, çünkü ideolojinin artık hükmünün kalmadığı siyasetin Nirvana sına ulaştığı enlerin şehridir Artvin.
 Siyasi partilerin  seçim hazırlıklarını sürdürdüğü bugünlerde;
 Ramazan ayında olunması münasebeti ile iftar yemeklerinde mini Artvin lobileri oluştu. Sanki her biri birer Artvin çalıştayıydı. bu türde organizasyonlara katılanlar siyaset üstü olduğundan siyasi görüşlerinin ön plana çıkmadığı, memleketimize kaliteli hizmet edilebilmesinin önünü açacak fikirlerin tartışıldığı dost meclisleriydi. Millet meclisine gitmenin yolu da bu dost meclislerinden geçer.
Demek ki sıkıntıları sadece 3 5 kişi Görmüyor, herkesin aklında memleketimize yapılabilecek hizmetlerin neler olabileceği öngörüsü mevcut. Bu meclislerde farkında olmadan yenilikçi idealist projeler de çıkabiliyor. 

Bu Meclisten ne çıkmaz biliyormusunuz? Bu meclisten hainlik çıkmaz.
Esnaf var,siyasetçi var, STK başkanları var, emekli var, Eğitimci var, gazeteci var, emekçi var, patron var, öğrenci var, erkek var, kadın var, eskiler var, eskimeyenler var, yeniler var, daha ne sayayım insan var insan. bu toplulukta da muhakkak ki artvin'in hayrına konuşulacak çok şey var.
Bu yazımda özellikle değinmek istediğim bir isim var.
Birilerinin abisi, birilerinin kardeşi, birilerinin başkanı, birilerinin köylüsü, birilerinin dostu arkadaşı, Artvin imizin en fazla üyeye sahip STK sının yani esnaf ve sanatkarlar odası birliğinin başkanı  Şeref ÖNGÜNER. 
Senden benden birisi o kadar içten ki onunla beraber bir ortamda iseniz bir kasıntı hareket göremezsiniz. samimiyet en üst safhada. Güler yüzlü içten senin derdin ile dertlenen mutluluğuyla mutlu olmayı bilen birisi. çocuklarıma her zaman söylerim akademik olarak başarılı olamayabilirsiniz fakat iyi bir insan olmak zorundasınız. işte bu söylediğimin vücut bulmuş halini kıymetli şeref başkanım da fazlasıyla görmekteyim. geleceğe yönelik umutlarım böyle insanların var olduğunu gördükçe artmakta. şeref başkan'ın zamanla samimiyetinden ve duruşunda zerre değişim olmayacağından adım gibi eminim. böylesine değerli insanlar zor yetişiyor kıymetini bilmek gerekiyor.
 Kendisi istediği takdirde gelecekte siyaseten önemli noktalara ulaşabileceğini düşünüyorum. Elbette bu da Artvin’in faydasına olacak. Ne yalan söyleyeyim artvin'de beni yönetmesinden memnun olduğum ne bir milletvekili var, ne bir Belediye Başkanı var, ne bir kurum müdürü var, ne bir idare amir var, yok yok yok. Eğer beni birisi temsil edecekse veya yönetecekse işte o kişi; samimi, içten, sevecen, kararlı ve karşısındakinin ne söylediğine önem veren şeref özgüner başkanım gibi olmalı. 
Yüzyılın afeti Maraş depreminden Sonra yaraların sarılması acıların dindirilmesi ve ihtiyaçların giderilmesi konusunda üstün çabalarında görmezden gelemezdik. çok çalıştı çok.  gecesini gündüzüne kattı gerek STK sı ile Gerek köylüleri ile gerek dostlarıyla ulaşabildiği her noktaya temas edebileceği her zerreye muhakkak iyiliği dokundu.
Evet kıymetli dostlar Serhat şehrimiz Artvin imizin çok kıymetli insanları var. Onlardan biriside şeref ÖNGÜNER di. yüce mevlâm sayılarını artırsın, işlerinde Muzaffer kılsın.
Ramazan bayramınızı ile 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramınızı kutlarım.

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği