Telefon
WhatsApp
Ulaştırma Bakanı Yıllardır Tamamlanamayan Hopa Yolunda İncelemelerde Bulundu
reklam1

Ulaştırma Bakanı Yıllardır Tamamlanamayan Hopa Yolunda İncelemelerde Bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yapımı bir türlü tamamlanamayan Hopa sanayi mekiindeki kara yolunda incelemelerde bulundu.

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Artvin'e gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Hopa Borçka kara yolu üzerinde bulunan Hopa sanayi mevkiindeki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Uraloğlu, 2019'da başlayıp 2022'de tamamlanması planlanan ancak bir türlü tamamlanamayan 7 kilometrelik yolun son durumuna ilişkin Karayolları 10. Bölge Müdürü Mehmet Aşık'tan bilgi aldı.

Bakan Uraloğlu'na burada ilgili kurum amirlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, AK Parti Hopa Kemalpaşa Belediye Başkan Adayları, Ak Parti il ve ilçe teşkilatları eşlik etti.

Ulaştırma Bakanı Arhavi'de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bir dizi temaslarda ve incelemelerde bulunmak üzere Arhavi’e geldi

Arhavi girişinde ilgili kurum amirleri ve AK Parti ilçe teşkilatı tarafından karşılanan Uraloğlu, buradan Hopa’ya geçti.

Hopa’da yapımı devam eden Hopa Borçka yolu sanayi geçişinde incelemelerde bulundu. Bakan Uraloğlu daha sonra Borçka’da halk buluşmasına katılacak.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği