Telefon
WhatsApp
Seyitler Köyü Muhtar Adayı Yilmaz, Projelerini Açıklamaya Başladı
Asansör Reklam

Seyitler Köyü Muhtar Adayı Yilmaz, Projelerini Açıklamaya Başladı

Sotibar Demir Köprü’nün Yerine Beton Köprü Yaptıracağız

 

Mahalli İdarelerYerel Seçimleri öncesinde Seyitler Köyü Muhtar adaylığını açıklayan Yaşar Yilmaz, projelerini de kamuoyu ile paylaşmaya başladı. Yaşar Yilmaz, yaptığı açıklama ile Sotibar mahallesinde bulunan Demir Köprü yerine beton köprü yaptırarak bu güzergahtan Varyant Yola giden yolu genişleterek köye alternatif bir yol kazandıracaklarını kamuoyu ile paylaştı.

Seyitler Köyü Muhtar Adayı Yaşar Yilmaz, projeleri ile iddialı bir şekilde muhtarlığa hazırlanıyor. Muhtar adayı olmak için muhtar adayı olmadığını açıklayan Yaşar Yilmaz, köyü kalkındıracak, büyütecek ve geliştirecek projelerinin bulunduğunu ve belirli aralıklarla bu projelerini kamuoyu ile paylaşacağını ifade etti.

Seyitler Köyü’ne alternatif yollar kazandırmak zorunda olduklarına dikkat çeken Yaşar Yilmaz, “ Seyitler Köyü’nün alternatif yol güzergahlarına ihtiyacı olduğu yaşanan heyelan olayları sonrasında bir kez daha ortaya çıkmıştır. Ben muhtar adayı olmak için muhtar adayı olmadım. Köyümün sorunlarını çözmek ve köyümü büyütüp geliştirmek için muhtar adayıyım. Muhtarlık adaylık açıklamamda köyümü tanıdığımı, sorunlarına vakıf bulunduğumu ve bunları çözecek önerilerimin de olduğunu ifade etmiştim. Şimdi de belirli aralıklarla seçimlere kadar projelerimi tek tek açıklayacağım. İlk açıklayacağım proje Sotibar mevkiindeki demir köprünün bulunduğu nokta ve bu noktadan varyant yola giden yol güzergahı ile ilgilidir. Bizim son yaşadığımız heyelanlar sonrasında öğrendiğimiz en önemli konu bu derece büyümüş köyün alternatif yol güzergahlarına ihtiyacımız olduğu gerçeğidir. Ben ve ekibimin bu noktada da çözümleri bulunmaktadır. Göreve geldiğimiz de ilk ele alacağımız konulardan biri Sotibar Mevkiinden Varyant Yola giden yolu genişlettirmek ve bağlantıyı sağlayan demir köprüyü kaldırarak buraya beton bir köprü yapmaktır. Bu demir köprü artık ihtiyaca cevap verememektedir. Ayrıca köprünün darlığı ve köprünün giriş ve çıkışındaki yapısal sorunlar sebebiyle köprünün kaldırılması elzemdir. Bu sebeple bu köprüyü betan köprü ile değiştirip, daha geniş bir köprü yaptıracağız. En azından aynı anda iki aracın geçmesi gerekir. Tabi ki sadece sorun köprü değil. Köprüden Varyant yola giden yolu da genişleterek daha kullanılabilir bir yol haline getirteceğiz. Böylelikle hem Sotibar kısmındaki vatandaşlarımızı rahatlatacağız hem de bu yol aracılığıyla köyümüze yeni ve alternatif bir yol kazandırmış olacağız. Söylediğimiz gibi Seyitler Köyü halkı ben ve ekibimi tercih ederse köyü emin ellere teslim etmiş olacaklar. Biz bu köyün insanıyız ve sorunlarına vakıfız. Gelecek günlerde projelerimizi tek tek açıklamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği