Telefon
WhatsApp
Kocatepe’den Emeklilere Müjde!  İlk Toplantıda Emekli Vatandaşların Su Kullanım Fiyatlarında Yüzde Elli İndirim Yapacağız
reklam1

Kocatepe’den Emeklilere Müjde

İlk Toplantıda Emekli Vatandaşların Su Kullanım Fiyatlarında Yüzde Elli İndirim Yapacağız

 

Cumhur ittifakı Artvin Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe, katıldığı bir televizyon programında emekli vatandaşlara yönelik müjde vererek ilk belediye meclis toplantısında karar alarak emekli vatandaşların evlerinde kullandıkları su bedellerinde yüzde elli indirim yapacaklarını söyledi. Kocatepe, Hatila’dan gelen suya 5 ayrı noktada HES yapacaklarını bu HES tamamlandığında ise tüm emekli vatandaşlardan su kullanım ücreti almayacaklarını ifade etti.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe, ilk seçildiği dönem olduğu gibi su kullanım ücretlerinde indirim yapmaya hazırlanıyor. Birinci döneminde göreve gelir gelmez su kullanım bedellerinde yüzde elli indirim yapacağını vadedip seçildiğinde yaptığı gibi bu dönemde de yine su kullanım ücretlerinde indirime gideceklerinin sözünü verdi. Bu sefer ilk olarak emekli vatandaşların evlerinde kullandıkları su kullanım bedellerinde yüzde elli indirim yapacağını açıkladı. Kocatepe; “ Hatila’dan bizim dönemimizde getirdiğimiz içme suyu hattına 5 noktada elektrik üretim tesisi kuracaklarını ve elde edecekleri gelirle karşılayacağımız bir vaadimizi açıklıyorum. Emekli vatandaşlarımızın hanelerinde kullanacakları su fiyatlarında yüzde elli indirim yapacağız. Bunu HES’e başlamadan önce gerçekleştireceğiz. HES’i bitirince de emekli vatandaşlarımızın hanelerinde kullandıkları su için ücret almayacağız” diyerek vaadini kamuoyu ile paylaştı.

 

 

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği