Telefon
WhatsApp
Gazeteciye anlamlı bir plaket!
Asansör Reklam

27 yıllık gazetecilikten sonra Artvin/Kemalpaşa’ya yerleşen Ramazan Balcıoğlu, İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı tarafından “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri”ne vermiş olduğu desteklerinden dolayı bir plaketle onurlandırıldı.
Artvin’in kalkınmasında öncelikli olarak gördüğü,kültürel değerlerinin öne çıkmasında, eğitim, turizm, organik tarım gibi faaliyetlerin geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan, toplumun önünde kamu görevi gören gazetecilerin desteklenmesi gerekliliğini dile getiren Vakıf Başkanı Esen Yağcı: Artvin il ve ilçelerindeki okullarda başarılı 21 öğrencinin İstanbul’da gezi ve konaklamasında yardımcı olan, Vakfımızın faaliyetlerinin duyurulmasında karşılıksız destekleyen gazeteci Ramazan Balcıoğlu’na teşekkür eder, başarılar dileriz” dedi.
Gazeteci Ramazan Balcıoğlu böyle anlamlı bir organizasyonda bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek: “İstanbul’da Arvinlilerin bir çatı altında toplanmasını sağlayan, Artvin’in tüm Türkiye’de tanınması, organik tarım, eğitim ve turizm alanında desteklenmesinde öncülük eden konumu ile Artvinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu ve Üyeleri’ne beni plaketle onurlandırdıkları için teşekkür ederim” dedi.
Vakfın Kavacık’taki binasında Artvinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Mine Emirzade, Muhtetem Yılmaz, Hasibe Özkan ve Artvin’in değeri sanatçı Bayar Şahin, şair Davut Kaplan, Süreyya Öztürk’ün katılımı, İstanbul Gürcistan Başkonsolosu Yardımcısı Sn. Gize Biblaia’nin takdimi ile plaket verildi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği