Telefon
WhatsApp
Bakan Çelik: Mustafa Demirkıran ile Yusufeli Daha Da İleriye Gidecektir
reklam1

Bakan Çelik: Mustafa Demirkıran ile Yusufeli Daha Da İleriye Gidecektir
Bakan Çelik, Baba Ocağında Esnaf Gezisi Yaptı, Köy Kahvesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Çelik: Her Bir Yusufelilinin Sorunu Benim Sorunumdur

AK Parti Artvin Milletvekili Bakan Çelik’in yoğun seçim çalışmaları sürerken, Çelik’in bu sefer ki durağı Baba Ocağı Yusufeli’ydi. Çelik, ilçede esnaf gezisinde bulundu, vatandaşlarla kahvede sohbet etti. Çelik, “ Her bir Yusufelilinin sorunu benim sorunumdur” dedi.

Bakan Faruk Çelik, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Emin Bülbül, Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mustafa Demirkıran ve diğer partililerle birlikte baba ocağı olan Yusufeli’nde esnaf gezisi ile yoğun programına başladı. Bakan Çelik, ilçedeki esnafları tek tek gezerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Esnafların sorunlarını ve karşılaştıkları vatandaşların taleplerini dikkatlice not aldıran Bakan Çelik, acil durumdaki konularla ilişkin de gerekli telefon görüşmelerinde bulundu.

Esnaf gezisi ardından vatandaşlarla kahve sohbeti yapan Bakan Çelik, burada vatandaşlarla konuşurken, “ İlçemiz yeni kuruldu. Evet, bazı eksikler olmuş ama bunları da artık bir bir çözüyoruz. Son olarak viyadük sorunu çözdük. İçme suyu sorununa da kısa sürede çözüm bulacağız. Artvin Gençlik ve Spor il müdürlüğünde deneyimli olan Mustafa Demirkıran arkadaşımızı Cumhur İttifakının adayı olarak gösterdik. Kendisi ilçedeki eksikliklerin çözümü ve daha yaşanılabilir bir ilçe olabilmesi için vatandaşlar yaptığı görüşmeler neticesinde bir çok proje üretti. Biz kardeşimize kefiliz. Benim burası baba ocağımdır. Her birinizin sorunu benim sorunumdur. Bu seçimde ilçemiz hata yapmamalı ve hizmete oy vermelidir. Siyasi düşüncelerden arınarak ilçenin daha iyi hizmet alabileceği Cumhur ittifakından yana oy kullanmalıdır. Biz buradayız ve ilçenin sorunlarına da vatandaşına da sahip çıkarız. Ben kendimi herhangi bir Yusufeliliden ayırt etmiyorum. Göreceksiniz Yusufeli bugün ki halinden çok daha ileriye gidecek. Gelin birlik olalım ve geleceğimiz için oy kullanalım” diye konuştu.

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği