Telefon
WhatsApp
Bakan Çelik Kemalpaşa’dan Seslendi
reklam1

Bakan Çelik Kemalpaşa’dan Seslendi

AK Parti Milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem, Kemapaşalılarla Salon Toplantısında Buluştular

AK Parti Artvin Milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem, salon toplantısında bir araya gelirken, burada konuşma yapan Faruk Çelik, “Biz Buraya Siyaset Yapmaya Değil, Hizmet Etmeye Geldik” diye konuştu.

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden AK Parti milletvekili adayları Faruk Çelik ve Ahmet Erdem bugün beraberinde Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr. İsrafil Kışla, İl Başkanı Fatih Tahtalı, 22. Dönem Artvin Milletvekili Orhan Yıldız ve beraberindeki heyetle birlikte Kemalpaşa ilçesine geçerek seçmenle bir araya geldiler. Kemalpaşa girişinde uzun konvoylar halinde Lila düğün salonuna gelen milletvekili adayları gördükleri büyük ilgiden memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Kemalpaşa ilçesinde seçim çalışmalarını yürüten milletvekili adayları toplantının ardından Kemalpaşa kaymakalığına, Belediye başkanlığına, Kemalpaşa çay fabrikasına ve sarp gümrük müdürlüğüne uğrayarak ziyaretlerine devam ettiler.

 

Bizim Derdimiz Sizin Gönüllerinizde Yer Almaktır

"Bugün Kemalpaşa'da olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Bu coşkulu karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Uzun yıllar siyasetin içinde 20 yıl milletvekilliği 10 yıl bakanlık yapmış bir olarak bu dönemde Sayın Recep Tayyip Erdoğan doğduğumuz çocukluğumuzun geçtiği Artvin'e dönmemizi istedi. Biz de koşa koşa huzurunuza geldik. Geldiğim dakikadan itibaren Artvinli hemşerilerimin yoğun ilgisi beni çok sevindirdi. Karadeniz’e adım attığımız anda gördüğümüz hizmetleri inkar etmek mümkün müdür Allah aşkına? Havaalanından tutun Artvin’in her tarafı şantiye alanına dönmüş biz hizmet adamıyız. Derdi hizmet olan bir siyasi hareket bunları gerçekleştirdi. Derdi politika değil. Milletin dertlerini sigara paketine yazıp toplantıdan sonra çıkıp çöp tenekesine atan siyaset anlayışı değil. Milletin derdine dertlenen siyaset. Böyle'  temel at git Ankara'da yat' anlayışı bizde yok. Biz 2002 ‘de geldiğimiz zaman iktidara 10 bine yakın proje vardı. Vatandaşın gözünü boyamak için başlatmışlar ama hiçbirine el değmemiş. Geldik, ayıkladık bütün projeleri milletin ihtiyacı olanları temel aldık. Böyle bir siyaset anlayışı izledik."

BİZ PARTİCİLİK YAPMAYA GELMEDİK TANSİYONUMUZU YÜKSELTMEYİN

"Artvin’e particilik yapmaya gelmediğini dile getiren Çelik, birileri tansiyonumuzu yükseltirlerse öyle siyasi konuşmalar yaparız ki hepsi bunun altında kalır. Onun için herkes yaptığına konuşmasına dikkat etsin.15 Temmuz'da İstanbul'un göbeğine inen bir cumhurbaşkanının arkasındasınız "dedi.

SAHİLDE DOĞAL GAZDA GECİKTİK

Karadeniz'de doğal gaz arama faaliyetlerinde kullanılmak üzere yurt dışından gemi getirdik, adamlar çıktı, nereye gösterirsek burada doğal gaz yoktur dediler. Bize zaman harcattılar ama merak etmeyin gaz gelecek kendi ekibimizi kendi mühendisimizi işin başına koyunca neyin ne olduğunu anladık. Karadeniz'de gaz da varmış petrol de. Sayın liderimiz Recep Tayyip Erdoğan bugüne kadar ne dedi de yapmadı ? Sizlere soruyorum inşallah sahilde doğal gaz olmayan ilçeler tamamına kavuşacak. Yakında zamanda bunu hep birlikte göreceğiz. Sizden istediğimiz Artvin'den 2 milletvekilini Ankara'ya gönderin. Bu seçim sandığınız gibi içeride olan bir bu seçim Recep Tayyip Erdoğan ve Joe Biden arasındaki seçimdir. Bizim derdimiz makam mevkii değil sizin gönlünüzde yer almaktır. Dünden bugüne tüm milletvekili arkadaşlarıma ve teşkilatımın tümüne teşekkür ediyorum."

Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr İsrafil Kışla ise konuşmasında şunları söyledi ; " Kurulduğu günden bugüne Millete hizmet etmek şiarıyla çalışan Ak Parti iktidarında milletimize verdiğimiz sözlerin arkasında durduk, verdiğimiz sözleri gerçekleştirebilmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde durmadan çalıştık. İnanıyorum ki 14 Mayıs seçimlerinde Artvin Türkiye’ye 21 yıldır eser ve hizmet üretenler ile 21 yıldır laftan başka hiçbir icraatları olmayanların seçiminde tercihini Ak Parti'den yana kullanacak ve Türkiye Yüzyılı'nı birlikte inşa edeceğiz." dedi.

Kemalpaşa ilçesinde seçim çalışmalarını yürüten milletvekili adayları toplantının ardından Kemalpaşa Kaymakamlığına, Belediye başkanlığına, Kemalpaşa çay fabrikasına ve sarp gümrük müdürlüğüne uğrayarak ziyaretlerine devam ettiler.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

uzaunkaya

Reklam

300*250

Artvin Nöbetçi Eczaneler

Artvin nöbetçi eczaneleri
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği